ViewSonic HASU12FB60 AC Adapter 12V 5.0A SEE NOTES R2 Condition: Speciality or Collectible. Guaranteed to be as descr
  • Model: ViewSonic HASU12FB60 AC Adapte
Add to Cart:
ViewSonic HASU12FB60 AC Adapter 12V 5.0A SEE NOTES
R2 Condition: Speciality or Collectible. Guaranteed to be as described. 14 Da
model: Does Not Apply Brand:
ViewSonic
Type: Power Adapter MPN:
HASU12FB60
Compatible Brand: For ViewSonic
TBF Item ID: 82837.
This item has been Speciality or Collectible. Guaranteed to be as described. 14 Day Warranty..
Brand:
ViewSonic Manufacturer:
ViewSonic Item Condition:
For parts or not working
Model:
Does Not Apply Manufacturer Part Number:
HASU12FB60 Product Condition:
Minor Cosmetic Damage (scuffs or scratches), See Pictures
 Testing:
Untested, Missing Parts or Complete System Required For Testing Accessories:
Missing accessories (Software, cables, manual, remote, etc.) Box Condition:
No Original box
Approx Shipping Weight and Dimensions:
Weight (lbs):  1.00
Dimensions:  10.00" x 8.00" x 6.00" inches
Items Included / Notes (If it is not pictured, it is probably not included)
O: 12V 5.0A