VERIFONE NL20-120160-11 AC ADAPTER 12V 1600mA SWITCHING POWER SU
  • Model: VERIFONE NL20-120160-11 AC ADA
Add to Cart:
VERIFONE NL20-120160-11 AC ADAPTER 12V 1600mA SWITCHING POWER SUPPLY FOR CREDIT CARD MACHINE
Condition :NEW
Content : One Adapter only Nothing else.
Type : AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY
Brand / Manuf. : VERIFONE
Model # : NL20-120160-11
P/N. / Ref. : CPS11220-3A
Compatible part #: vfn-cps11220-3a
AC INPUT : 100-240V~ 50/60Hz 1A
DC OUTPUT : DC 12V===1600mA - ---C---
Connector : 90 DEGREE RIGHT BARREL
Pin / Plug Size: 2 X 5.5 X 11.5 mm aprox