VALVE INDEX VR Headset AC Power Adapter Supply CableCharger 12V 2.5A A16-030N1A Brand VALVE Color Black Country/Region
  • Model: VALVE INDEX VR Headset AC Powe
Add to Cart:
VALVE INDEX VR Headset AC Power Adapter Supply CableCharger 12V 2.5A A16-030N1A
Brand
VALVE
Color
Black
Country/Region of Manufacture
China
Model
A16-030N1A
MPN
Does not apply
Type
AC Adapter
Brand:VALVE
Model:A16-030N1A
UP/N: A030R026L
Colour: Black
INPUT: 100-240V 50/60Hz 1A
OUTPUT: 12V-2.5A 30W
Connect Size: 3.5*1.35mm (Barrel Plug )
Cable Lenth: 9.6 ft ( 2.95 M )
Coming in bulk,May have little signs of cosmetic wear,but 100% not used/refurbished,tested before.