USROBOTICS T48200750A020G AC ADAPTER 20V 750mA 22W POWER SUPP
  • Model: USROBOTICS T48200750A020G AC A
Add to Cart:
USROBOTICS T48200750A020G AC ADAPTER 20V 750mA 22W POWER SUPPLY
■ Condition: New - Excellent Working
■ Content: One Adapter only
■ Type : AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY
■ Brand: USROBOTICS
■ Model: T48200750A020G
■ P/N : 1.015.1189-C
■ Input : 120V AC 60Hz 22W
■ Output : AC 20V 750mA (0.75A)
■Connector: Straight Round barrel
■Pin Size : 2 x 5.5 x 9.5 mm
AInner diameter - 2mm
BOuter diameter - 5.5mm