US ROBOTICS PA9700PL6A AC ADAPTER 9.5VAC 700mA POWER SUPPLY
  • Model: US ROBOTICS PA9700PL6A AC ADAP
Add to Cart:
US ROBOTICS PA9700PL6A AC ADAPTER 9.5VAC 700mA POWER SUPPLY SCEPTRE
■ Condition: New - Works
■ Content: One Adapter only
DESCRIPTION:
Product Features:
■ Type : AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY Direct Plug in Wallmount
■ Brand: US Robotics - SCEPTRE - Made in China
■ Product / Model /Part Number: PA9700PL6A
Replacement for and same as: ASPRO c39280-z4-c477 ac adapter 9.5vac 300mA m-aa35-095130f
■ Input :120VAC 60Hz 12W
■ Output : 9VAC 700MA ~ ---C--- ~
■ Size of pin / Dimensions: 2.5 x 5.5 x 9.7 mm approx.Round Barrel
A Inner diameter - 2.5mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 9.7mm