Uniden MU12-2120100-A1 AC ADAPTER 12VDC 1A ITE SWITCHING POWER S
  • Model: Uniden MU12-2120100-A1 AC ADAP
Add to Cart:
UnidenMU12-2120100-A1 AC ADAPTER 12VDC 1A ITE SWITCHING POWER SUPPLY for Router hub etc.
■ Condition:New - Working
■ Content: One Adapter only
■ Type : AC ADAPTER / POWER SUPPLY
■ Brand: Uniden
■ Model: MU12-2120100-A1
■ P/N: AD-0007
Compatible and same as:
I.T.EMU12-2120100-A1 DPS-5000 PA-12100CUL
LeaderMU12-2120100-A1 AD 12/1C
LinksysMU12-2120100-A1
■ Input: 100-240V~50-60HZ
■ Output: 12V===1.0A - ---C---
■ Pin Type : ROUND BARREL
■ Pin Dimensions: 2 x 5.5 x 9.6 mm approx.