ULTRA XCONNECT X-ULT500P 500W TITANIUM ATX POWER SUPPLY
  • Model: ULTRA XCONNECT X-ULT500P 500W
Add to Cart:
ULTRA XCONNECT X-ULT500P 500W TITANIUM ATX POWER SUPPLY ONLY NO CABLES
CONDITION:New - Excellent - Working - Pulled
CONTENT: ONE Power Supply ONLY
Manufacturer: ULTRA XCONNECT
Model Number: X-ULT500P
Part Number: T500-U
INPUT: 115/230V 50-60Hz 10A(RMS) FOR 115VAC input
5A(RMS) FOR 230VAC input
OUTPUT: cables are not included
| 3.3VDC| 5VDC | 12VDC|-12VDC| -5VDC| 5VSB|
|28A |30A |34A | 0.8A | 0.3A |2A |
| 200W |408W |9.6W |1.5W |10W |
| 480W | 20W |
| 500W |