UB400-9FA AC ADAPTER 9VAC 400mA USED ~(~) 1.1x3.5x8.4mm ROUND BA
  • Model: UB400-9FA AC ADAPTER 9VAC 400m
Add to Cart:
UB400-9FA AC ADAPTER 9VAC 400mA USED ~(~) 1.1x3.5x8.4mm ROUND BARREL PLUG IN POWER SUPPLY 120VAC~60Hz 19.1VA E199558