TOY TRANSFORMER UD4818140040TC AC ADAPTER 14VDC 400mA 5.6W Used
  • Model: TOY TRANSFORMER UD4818140040TC
Add to Cart:
TOY TRANSFORMER UD4818140040TC AC ADAPTER 14VDC 400mA 5.6W Used -(+)- 2 x 4 x 10 mm Straight Round Barrel Toy Transformer Power Supply 120VAC ~ 60Hz 15W Made in China