TIGER POWER TG-6001-24V AC ADAPTER 24VDC 2.5A NEW 3-PIN DIN CON
  • Model: TIGER POWER TG-6001-24V AC ADA
Add to Cart:
TIGER POWER TG-6001-24V AC ADAPTER 24VDC 2.5A NEW 3-PIN DIN CONNECTOR POWER SUPPLY 100-240V ~ 50/60Hz 1.6A