THE SHARPER IMAGE DYS18-120150W-1 AC ADAPTER 12V 1.5A
  • Model: THE SHARPER IMAGE DYS18-120150
Add to Cart:
* CONDITION: NEW - WORKING
* CONTENT: ONE ADAPTER ONLY
* MANUFACTURER: THE SHARPER IMAGE
* MODEL: DYS18-120150W-1
* P/N : PP-ADPES15
* INPUT Voltage: 100-240V~ 50-60-Hz 0.45A MAX
* OUTPUT Voltage: 12V===1.5A - ---C---
* CONNECTOR: ROUND BARREL
* DC PLUG DIMENSION: 2.1 x 5.5 x 11.4 mm