TECHNICS TESA2-1202100D AC ADAPTER 12Vdc 2.1A -( )- SWITCHING PO
  • Model: TECHNICS TESA2-1202100D AC ADA
Add to Cart:
TECHNICS TESA2-1202100D AC ADAPTER 12Vdc 2.1A -( )- SWITCHING POWER SUPPLY
* CONDITION.: NEW - WORKING
* CONTENT.: ONE ADOPTER ONLY
* MANUFACTURER.: TECHNICS ELECTRONIC
* MODEL NO.: TESA2-1202100D
* PART NO.:
* INPUT Voltage.: 100-240Vac ~ 50/60Hz 0.68A
* OUTPUT Voltage.: dc 12V === 0~2.1A - ---C---
* CONNECTOR TYPE.: ROUND BARREL
* CONNECTOR SIZE.: 2.1 X 5.4 X 9.4 mm