TEAD-48-180800U AC DC ADAPTER 18V 800mA PLUG IN CLASS 2 POWER SU
  • Model: TEAD-48-180800U AC DC ADAPTER
Add to Cart:
TEAD-48-180800U AC DC ADAPTER 18V 800mA PLUG IN CLASS 2 POWER SUPPLY
Content: One Adapter only
Condition: New - Works
Model: TEAD-48-180800U
P / N: E159614
Input Voltage: AC 120V 60Hz 22W
Output: 18V DC 800mA ---C--- -
Connector: ROUND BARREL
Pin Size: 2 x 5.5 x 11 mm