T41-9-0450D3 AC ADAPTER 9VVDC 450mA -(+) Used 1.2x5.3 Straight R
  • Model: T41-9-0450D3 AC ADAPTER 9VVDC
Add to Cart:
T41-9-0450D3 AC ADAPTER 9VVDC 450mA -(+) Used 1.2x5.3 Straight Round Barrel 1.2 x 5.3 x 9.5 mm European Direct Wall Mount Power Supply 230VAC ~ 50Hz 10VA Made in China