SYMBOL P41150500A010G AC ADAPTER 15V DC 500mA 15W POWER SUPPLY
  • Model: SYMBOL P41150500A010G AC ADAPT
Add to Cart:
Condition : New - Excellent - Working - Original
Content : One Adapter only
MANUFACTURE:SYMBOL
MODEL:
P41150500A010G
INPUT: 120V AC 60Hz 15W
OUTPUT: 15V DC 500mA
Pin Type : Round Barrel / Cylinder
Pin : 2 x 5.4 x 15.2 mm approx
AInner diameter - 2mm ( ve)
BOuter diameter - 5.4mm
CLength - 15.2mm (-ve)