SYMBOL D48150500M010G AC/DC POWER SUPPLY ADAPTER 15V 0.5A 60507-00-00 REV. B Country/Region of Manufacture: China
  • Model: SYMBOL D48150500M010G AC/DC PO
Add to Cart:
SYMBOL D48150500M010G AC/DC POWER SUPPLY ADAPTER 15V 0.5A 60507-00-00 REV. B
Country/Region of Manufacture:
China
Manufacturer warranty:
3 months
MPN:
60507-00-00 REV. B
Output Voltage:
15 V
Brand:
SYMBOL
Output Current:
0.5A
EAN:
Does not apply
HERE YOU CAN BUY
A
SYMBOL
AC/DC POWER SUPPLY ADAPTER
MODEL: D48150500M010G
P/N: 60507-00-00 REV. B
INPUT: 230V ~ 50Hz 0.08A
OUTPUT: 15V ----- 0.5A