Switching Mode AC/DC Power Supply CN-0501000 5V DC Electric UK Plug Black Brand FSP Type Power Module Maximum Power Les
  • Model: Switching Mode AC/DC Power Sup
Add to Cart:
Switching Mode AC/DC Power Supply CN-0501000 5V DC Electric UK Plug Black
Brand
FSP
Type
Power Module
Maximum Power
Less than 100 W
Colour
Black
Connectors
20 Pin
Compatible Brand
Universal
Features
Fused, Fibre Cable, Fire Resistant
MPN
CN-0501000
Compatible Model
Universal
Model
CN-0501000
Number of Outlets
1
Modular
No
Maximum Wattage
60 W
Cooling
Passive Cooling
Maximum Input Current
1000 mA
Manufacturer Warranty
Other: see item description
Country/Region of Manufacture
United Kingdom
Switching Mode AC / DC Power Supply CN-0501000 5V DC Electric UK Plug