SWITCH POWER WLXSPP34-12.0/5.0-2000 AC DC ADAPTER 12V 5V 2A I.T.
  • Model: SWITCH POWER WLXSPP34-12.0/5.0
Add to Cart:
SWITCH POWER WLXSPP34-12.0/5.0-2000 AC DC ADAPTER 12V 5V 2A I.T.E. POWER SUPPLY
Condition: New - Excellent
Content: One Adapter only
Input Voltage: 100-250V ac 50/60Hz. 2A
Input Frequency Range: 50Hz 60Hz
Input Current: 2A(Max)
DC Output Voltage: 5VDC, 12VDC
DC Output Rated Current: 5V/2A 12V/2A
Compatible Model P/N.: Benq
ACML-51
Certifications: CE, FCC.
Type: AC ADAPTER / ADAPTOR / POWER SUPPLY
Model #: WLXSPP34-12.0/5.0-2000
Connector: 10 mm 4Pin Din
Pin 1: 5v DC
Pin 2: 12v DC
Pin 3: Ground
Pin 4: Ground
To Use With: External Hard Drive, LCD
Dimension: 114 x 48 x 32 mm approx.