SWITCH POWER MDT0361205 POWER SUPPLY AC ADAPTER 5V 12V 2A 6 PIN WE ARE SERIOUS SELLERS SO BE ASSURED YOU WILL RECEIVE
  • Model: SWITCH POWER MDT0361205 POWER
Add to Cart:
SWITCH POWER MDT0361205 POWER SUPPLY AC ADAPTER 5V 12V 2A 6 PIN
WE ARE SERIOUS SELLERS SO BE ASSURED YOU WILL RECEIVE A HIGH SERVICE STANDARD.
HERE YOU CAN BUY
A SWITCH POWER
 POWER SUPPLY
MODEL: MDT0361205
INPUT:100-240V ~ 50/60Hz 1.5A
OUTPUT:  5V 12V------ 2000mA