SUNFONE ACW024A-12U AC ADAPTER 12VDC 2A ITE POWER SUPPLY PHONE
  • Model: SUNFONE ACW024A-12U AC ADAPTER
Add to Cart:
SUNFONE ACW024A-12U AC ADAPTER 12V DC2A ITE POWER SUPPLY
* CONDITION: New - Working
* CONTENT: ONE Adapter ONLY
* TYPE: Direct Plug in
* MANUFACTURER: IOMEGA
* Model No.: ACW024A-12U
* PART NO : ACW024A-12U
* INPUT: AC 100-240V~ 50/60Hz 0.8A
* OUTPUT: 12V===2A
* CONNECTOR: ROUND BARREL
* PIN SIZE: 2 x 5.5 x 10.1 mm aprox