SOUTHWESTERNBELL 9A200U-28 AC ADAPTER 9VAC 200MA POWER SUPPLY BL
  • Model: SOUTHWESTERNBELL 9A200U-28 AC
Add to Cart:
SOUTHWESTERNBELL 9A200U-28 AC ADAPTER 9VAC 200MA POWER SUPPLY BLACK
■ Condition: New - Working
■ Content: One Adapter only
■ Type : AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY
■ Manufacturer: AMPLUS
■ Brand: Southwestern Bell Freedom Phone - Made in China
■ Model: 9A200U-28
■ Compatible Model No.: DVE DVR-0920AC-3508
■Input Voltage: AC120V ~ 60Hz 10W
■ Output Voltage: 9VAC 200mA
■ Pin Type : Round Barrel~ ----C----- ~
■ Pin Dimensions: 2.1 x 5.5 x 12.7 mm approx.
A Inner diameter - 2.1mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 12.7 mm