SONY VGP-AC19V57 19.5V DC 2A USED -(+)- 4.5x6mm 90° RIGHT ANGLE
  • Model: SONY VGP-AC19V57 19.5V DC 2A U
Add to Cart:
SONY VGP-AC19V57 19.5V DC 2A USED -(+)- 4.5x6mm 90° RIGHT ANGLE  ROUND BARREL WITH PIN INSIDE ITE POWER SUPPLY 100-240VAC 1.1A 50/60Hz 1x4.5x6x9.6mm ADP-40XH A U1000EA R33030 HU10104-12308