SONY VGP-AC19V16 AC ADAPTER 19.5VDC 6.2A USED -(+) 4.3x6mm
  • Model: SONY VGP-AC19V16 AC ADAPTER 19
Add to Cart:
SONY VGP-AC19V16 AC ADAPTER 19.5VDC 6.2A USED -(+) 4.3x6x9.3mm 90°right angle ROUND BARREL WITH PIN INSIDE SWITCHING CLASS 2 POWER SUPPLY 100-240VAC~50-60Hz 1.6A-0.7A 060416-11