SONY SCPH-70100 AC ADAPTER E221142 8.5VDC 5.65A PS2-
  • Model: SONY SCPH-70100 AC ADAPTER E22
Add to Cart:
SONY SCPH-70100 AC DC ADAPTER E221142 8.5VDC 5.65A PS2-70000 for Slim Play Station 2 POWER SUPPLY
Condition: NEW -WORKING
Content: 1 adapter only
MANUF: DELTA ELECTRONICS
MODEL: SCPH-70100
INPUT: 100V - 120V, 1.5A, 50 - 60Hz
OUTPUT: DC 8.5V, 5.65A (-)---C---( )