Shark AC Adapter DK33-248080H-U 24.8V 0.8A Power Charger for IX142 QZ163HQSV Brand Shark Color Black Compatible Brand F
  • Model: Shark AC Adapter DK33-248080H-
Add to Cart:
Shark AC Adapter DK33-248080H-U 24.8V 0.8A Power Charger for IX142 QZ163HQSV
Brand
Shark
Color
Black
Compatible Brand
For Shark
Compatible Model
Country/Region of Manufacture
China
Model
DK33-248080H-U
MPN
Does Not Apply
Type
Charger
Brand:Shark
Model:DK33-248080H-U
Colour:Black
INPUT:100-240V 50/60Hz 1A
OUTPUT:24.8V-0.8A
Connect Size: 5.5*2.1mm