SANYO S005CC0750050 AC ADAPTER 7.5VDC 500mA USED -(+) 2x5.5x12mm
  • Model: SANYO S005CC0750050 AC ADAPTER
Add to Cart:
SANYO S005CC0750050 AC ADAPTER 7.5VDC 500mA USED -(+) 2x5.5x12mm ROUND BARREL POWER SUPPLY 100-120VAC~50/60Hz 150mA A000636