S005IU01200025 12V Genuine Vtech AT&T Switching AC Adapter Power Supply
  • Model: S005IU01200025
  • 856 Units in Stock
Add to Cart:
Item Condition:
This item is brand new in Bulk Non-retail Packaging. 100% complete. Money Back Guarantee.
Item Description:
Input : 100-120V  60HZ  150mA
Output: 12V 250mA