Remplacement pour 5 V 3.0 A Pioneer Switching Power Supply 411-S1-879 HK-AJ-050A300 Type: Power Adapter Max. Output
  • Model: Remplacement pour 5 V 3.0 A Pi
Add to Cart:
Remplacement pour 5 V 3.0 A Pioneer Switching Power Supply 411-S1-879 HK-AJ-050A300
Type:
Power Adapter
Max. Output Power:
10W
Output Voltage(s):
5V
Output Current:
4A
Manufacturer Warranty:
1 year
Model:
5VGM90D
To Fit:
4mm x 1.7mm 90 Degree
Amperage Rating (Amps):
4A = Perfect for 4A and below
Output Voltage:
5.0V
Voltage:
5V
Colour:
Black
The Technical Specifications are as follows -
Input : 100-240v ac 50/60Hz 0.8A
Output: DC 5V - 4.0A (perfect for 4A or below)