RD1200500-C55-8MG AC ADAPTER 12VDC 500mA USED -(+) 2x5.5x9mm
  • Model: RD1200500-C55-8MG AC ADAPTER 1
Add to Cart:
RD1200500-C55-8MG AC ADAPTER 12VDC 500mA USED -(+) 2x5.5x9mm ROUND BARREL CLASS 2 POWER SUPPLY 100-240VAC~50/60Hz 250mA