PUP130-18 AC ADAPTER 48VDC 2.7A 8Pins Din DESK-TOP POWER SUPPLY
  • Model: PUP130-18 AC ADAPTER 48VDC 2.7
Add to Cart:
Condition: new - Works
Content: One Adapter only
Product Features:
■ Switching PSU 85 - 264 VAC for worldwide use Wide range input
■ Integrated Power switch
Manufacturer:
Model Number: PUP130-18
P/N.:
Input Voltage: 100/240VAC ~ 50-60HzIEC 320-C14
Output: DC 48V === 2.7A 130W
Connector: 8 Pin Round Din