PSE MDTO361205 AC ADAPTER 12V 5VDC 2A ITE POWER SUPPLY for HDD D
  • Model: PSE MDTO361205 AC ADAPTER 12V
Add to Cart:
PSE MDTO361205 AC ADAPTER 12V 5VDC 2A ITE POWER SUPPLYfor IDE HDD DVD
Condition: New - Working
Content: One Adapter only
Model:MDTO361205
Input : 100-240V AC ~ 50-60Hz1.5A 75-100VA
[o o o o] Output : Dual Voltage12V===2A ,5V===2A