POWERSOLVE PSG40-12-03 AC ADAPTER 12V DC 3.33A 40W LIKE NEW 3PIN
  • Model: POWERSOLVE PSG40-12-03 AC ADAP
QuantityDiscount Price
 Sold Out
POWERSOLVE PSG40-12-03 AC ADAPTER 12V DC 3.33A 40W LIKE NEW 3PIN MINI DIN CONNECTOR POWER SUPPLY 100-240V AC ~ 50/60Hz 1.7A