POTRANS WD481200700 AC ADAPTER 12V DC 700mA PLUG-IN POWER SUPPLY
  • Model: POTRANS WD481200700 AC ADAPTER
Add to Cart:
POTRANS WD481200700 AC ADAPTER 12V DC 700mA PLUG-IN POWER SUPPLY CLASS 2 TRANSFORMER
Condition: New - Excellent - Working
Content: One Adapter only
Manufacturer / Brand: POTRANS
Model / SKU: WD481200700
P/N.: PC4 0509
Input: 120V ~ 60Hz 15W
Output: 12V===700mA - ---C---
Connector: Straight Round Barrel
■ Pin Dimensions: 2.5 x 5.5 x9.5 mm (IDxODxL) approx.
A Inner diameter - 2.5mm
B Outer diameter - 5.5mm
C Length - 9.5mm
Amperes: / Watts 700mA / 15W