PLEXTOR SQN36W12P-01 AC ADAPTER 12VDC 3A Power Supply ADAPTOR
  • Model: PLEXTOR SQN36W12P-01 AC ADAPTE
Add to Cart:
PLEXTOR SQ36W12P-03 AC ADAPTER 12V DC3A Power Supply SQN36W12P-01 ADAPTOR
Condition: NEW - Excellent - Working
Package include: 1 AC adapter only
Type: AC DC Desktop ADAPTER / Power Supply
Manufacturer: Guanlan NJRC Electronics
MODEL: SQ36W12P-03, SQN36W12P-01
P/N.: A004322
A/S.: 2-715-3050, 2-561-6670
INPUT: 100-240V ~ 0.75-0.4A 50/60Hz
OUTPUT: 12V === 3A- ---c---
Pin Size: 2.1 x 5.5 x 9.5 mm