Philips A5-AC9400-F9N AC ADAPTER 9.5VAC 400mA 0.4A ~(~)~ LIKENEW
  • Model: Philips A5-AC9400-F9N AC ADAPT
Add to Cart:
Philips A5-AC9400-F9N AC ADAPTER 9.5VAC 400mA 0.4A ~(~)~ LIKE NEW 1.7x3.8x9.5 mm round barrel Non Polarity Linear Adaptor Power Supply Charger Plug in Class 2 Transformer P/N 12NC: 8222 287 83550 cUL 5G54 E184936 120VAC ~ 60Hz 8W wallmount 2 Prong Flat Blade US Canada