PHIHONG PSM25R-560 AC ADAPTER 56VDC 0.45A USED WIRE CUT SEE PI
  • Model: PHIHONG PSM25R-560 AC ADAPTER
Add to Cart:
PHIHONG PSM25R-560 AC ADAPTER 56VDC 0.45A USED WIRE CUT SEE PICTURE PLUG-IN POWER SUPPLY 100-240VAC~50/60Hz 0.5A E127643 (FC)11-R