PHIHONG PSAA18U-120 AC ADAPTER 12VDC 1500mA +(-) 2x5.5x12mm
  • Model: PHIHONG PSAA18U-120 AC ADAPTER
Add to Cart:
PHIHONG PSAA18U-120 AC ADAPTER 12VDC 1500mA USED +(-) 2x5.5x12mm
PHIHONG PSAA18U-120 AC ADAPTER 12VDC 1500mA USED +(-) 2x5.5x12mm ROUND BARREL POWER SUPPLY 100-240VAC ~ 50/60Hz 600mA 30-50VA E127643 DATALOGIC