PHIHONG PSA18R-120P AC Adapter 12Vdc 1.5A 5.5x2.1mm 2Prong US
  • Model: PHIHONG PSA18R-120P AC Adapter
Add to Cart:
PHIHONG PSA18R-120P AC Adapter 12Vdc 1.5A 5.5x2.1mm Straight Round Barrel 2Prong Flat US Wall Plug Power Supply Charger replaceable plates but comes only with one US/Canada version
Input: 100-240VAC ~ 50/-60Hz. 0.5A
Output: DC 12v === 1.5A