PHIHONG PSA15R-120P AC Adapter 5V-12V 12V 1.25A, 5.5/2.1mm, US 2P Products specifications Model PSA15R-120P Item Condi
  • Model: PHIHONG PSA15R-120P AC Adapter
Add to Cart:
PHIHONG PSA15R-120P AC Adapter 5V-12V 12V 1.25A, 5.5/2.1mm, US 2P
Products specifications
Model PSA15R-120P
Item Condition New
Part Description 12V 1.25A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Part Number PSA15R-120P
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input Current AC 110V-220V