PHIHONG PSA15R-060P AC ADAPTER 6VDC 2.5A SWITCHING POWER SUPPLY
  • Model: PHIHONG PSA15R-060P AC ADAPTER
Add to Cart:
Condition : New - Excellent
Content : One Adapter only Nothing else.
Type : AC DC ADAPTER / POWER SUPPLY
Brand / Manuf. : PHIHONG
Model # : PSA15R-060P
P/N. / Ref. : 236-1201800
INPUT : 100V-240V 50-60Hz 0;5A
OUTPUT : DC 6.0V 2.5A - ----C----
Connector : Round Barrel
Pin Size: 2 x 5.5 11 mm approx.