PHIHONG PSA12R-180KIT INTERCHANGEABLE PLUGS AC ADAPTER 18VDC
  • Model: PHIHONG PSA12R-180KIT INTERCHA
Add to Cart:
PHIHONG PSA12R-180KIT AC ADAPTER INTERCHANGEABLE PLUGS 18VDC 1.11A SWITCHING POWER SUPPLY
Condition: New
Content : one adapter and 5 interchangeable plugs only
Manufacturer: Phihong (Made In China)
Model No.: PSA12R-180KI
Part No.: E127643, 0401A1, 0409A1. 0407A2, 0407A4, 0403A1
Input: 100 - 240VAC ~ 50-60Hz 1A
output: DC 18V 1.11A
Connector Type: Round Barrel
Pin Size: 1.9 x 3.4 x 10 mm approx.
A Inner diameter - 1.9mm
B Outer diameter - 3.4mm
C Length - 10mm