:: PC Accessories (D35-06-400) 6V DC 400mA Class 2 Transformer Power Supply Model: D35-06-400 Modified Item: No Countr
Other Power ADAPTERS
Next
larger image
Model: PC Accessories (D35-06-400) 6V
Add to Cart:
PC Accessories (D35-06-400) 6V DC 400mA Class 2 Transformer Power Supply
Model:
D35-06-400
Modified Item:
No
Country/Region of Manufacture:
China
Custom Bundle:
No
Type:
Power Supply
MPN:
D35-06-400
Output Voltage:
6 V
Brand:
PC Accessories
*IN GOOD CONDITION
Write Review
All orders ship to worldwide.
Search
Advanced Search
New Products [more]
SK 1A541W 42VDC 0.5A USED 3PIN POWER SUPPLY 100-240V~0.6-0.4A 5