Original Lenovo IdeaPad ADP-90RH B,PA-1900-52LC 0713A1990 19V 4.74A AC Adapter Bundled Items: Power Cable Type: AC/St
  • Model: Original Lenovo IdeaPad ADP-90
Add to Cart:
Original Lenovo IdeaPad ADP-90RH B,PA-1900-52LC 0713A1990 19V 4.74A AC Adapter
Bundled Items: Power Cable
Type: AC/Standard DC Connector Size: 5.5mm * 2.5mm
MPN:
Does Not Apply
Compatible Brand: For Lenovo, For Lenovo IdeaPad
Brand:
Lenovo
Max. Output Power: 90 W
Output Current: 4.74 A Output Voltage(s): 19 V
Condition:  Genuine ! Original ! Brand New ! Tested in 100% working !
Input Voltage Range: AC 100V-240V, 50-60Hz ~1.5A  (worldwide use)
Output: DC 19V 4.74A
Power: 90W
DC Connector Size: 5.5mm x 2.5mm