Original APD 19.5V 9.23A 180W DA-180D19 for BenQ mobiuz EX3210U 32” Slim Adapter Compatible Brand For APD Output Curren
  • Model: Original APD 19.5V 9.23A 180W
Add to Cart:
Original APD 19.5V 9.23A 180W DA-180D19 for BenQ mobiuz EX3210U 32” Slim Adapter
Compatible Brand
For APD
Output Current
9.23A
Color
Black
Max. Output Power
179.98W
Compatible Model
for BenQ mobiuz EX3210U 32” 4K Gaming Monitor
MPN
DA-180D19(7.4mm*5.0mm Pin Inside)
Compatible Product Line
Brand
APD
Type
AC/DC Adapter
Manufacturer Warranty
1 Year
Voltage
19.5V
Model
Country/Region of Manufacture
China
Please Note: There is no original packaging, just our own packaging.
Specification:
■ AC Input: AC 100V - 240V 50-60Hz 2.5A MAX (FOR Worldwide use)
■ DC Output: 19.5V--9.23A, 179.98W
■ Connector: 7.4mm*5.0mm with Pin Inside(Ref to the Picture)
■ Condition: Brand NEW 100%Original Genuine OEM Slim
■ Usage: Laptop adapter
■ Warranty: 1 Year
Compatible Part Number: