Original 90.0W 19.0V 4.74A PA-1900-32 For Razer Raptor 27" RZ39-03500100 Monitor Compatible Brand For Razer Bundled Ite
  • Model: Original 90.0W 19.0V 4.74A PA-
Add to Cart:
Original 90.0W 19.0V 4.74A PA-1900-32 For Razer Raptor 27" RZ39-03500100 Monitor
Compatible Brand
For Razer
Bundled Items
Power Cable
Output Current
4.74A
Color
Black
Max. Output Power
90.0W
Country of Manufacture
China
MPN
PA-1900-32(5.5mm*2.5mm)
Compatible Product Line
For Razer Raptor 27" RZ39-03500100-R3U1 Gaming Monitor
Brand
LITEON
Type
AC Adapter
Manufacturer Warranty
1 Year
Voltage
19 V
Country/Region of Manufacture
China
Please Note: There is no original packaging, just our own packaging.
Specification:
■ AC Input: AC 100V - 240V 1.5A 50-60Hz(FOR WORLDWIDE USE)