original 24V 2.0A universal GP-2402AI GP2402AI lable printer ac power adapter 24V 2A 3pin
  • Model: original 24V 2.0A universal GP
Add to Cart:
Products specifications:
Model FDL
Item Condition New
Part Description 24V 2.0A, 3-Pin Din,
Part Number FDL1204A, "New"
Warranty 12 Month(s)
Info 3 Input Current: AC 100-240V 50/60Hz 1A
output:24.0V 2.0A