Official BT Smart Hub Power Supply Unit / AC Adaptor / PSU MPN# S018BJM1200150 Brand: BT Output Current: 1.5A / 1500
  • Model: Official BT Smart Hub Power Su
Add to Cart:
Official BT Smart Hub Power Supply Unit / AC Adaptor / PSU MPN# S018BJM1200150
Brand:
BT
Output Current: 1.5A / 1500mA Model:
MPN:
S018BJM1200150
Output Voltage: 12 V