OEM 25W 12V 2.08A AC/DC Adapter Compatible with Zebra Kit Acc QLn/ZQ5/ZQ6 QLn220 QLn320 & QLn420 Printers FSP025-DYAA3 P
  • Model: OEM 25W 12V 2.08A AC/DC Adapte
Add to Cart:
OEM 25W 12V 2.08A AC/DC Adapter Compatible with Zebra Kit Acc QLn/ZQ5/ZQ6 QLn220 QLn320 & QLn420 Printers FSP025-DYAA3 P1076006 P1031365-024 Power Supply Cord Battery Charger
Connector Type Barrel Connector
Included Components 1 AC Adapter + 1 Power Cord
Special Feature Short Circuit Protection
Color Black
Input Voltage 120 Volts (AC)
Number of Items 1
Output Current 2.08 Amps
See less
About this item
Specifications Input: 100-240VAC 50-60Hz / Output: 12V 2.08A 25W Connector tip size: 5.5mm
Compatible with Zebra Kit ACC QLn/ZQ5/ZQ6 QLn220 QLn320 & QLn420 Printers P/N P1031365-024
Compatible with Zebra FSP025-DYAA3 FSP025DYAA3 P/N P1076006 12V 2.08A Power Supply
OEM UL Listed 25W 12V 2.08A AC/DC Adapter Compatible with Zebra Kit ACC QLn/ZQ5/ZQ6 QLn220 QLn320 & QLn420 Printers FSP025-DYAA3 P1076006 P1031365-024 12VDC 2080mA 12.0V DC12V 12 Volts Switching Power Supply Cord Cable Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240