OEM 20V 9A 7.4mm Pin A15-180P1A For SD5750T Thunderbolt 4 Dual 4K Dock K37899 Compatible Brand For Chicony Bundled Item
  • Model: OEM 20V 9A 7.4mm Pin A15-180P1
  • 785 Units in Stock
Add to Cart:
OEM 20V 9A 7.4mm Pin A15-180P1A For SD5750T Thunderbolt 4 Dual 4K Dock K37899
Compatible Brand
For Chicony
Bundled Items
Power Cable
Output Current
9A
Color
Black
Max. Output Power
180W