New T35-9-300C-3 AC Adapter For BIS1901A Reader 9V - 300mA / 0.3mA Power Supply MPN: T35-9-300C-3 Brand: Unbranded/
  • Model: New T35-9-300C-3 AC Adapter Fo
Add to Cart:
New T35-9-300C-3 AC Adapter For BIS1901A Reader 9V - 300mA / 0.3mA Power Supply
MPN:
T35-9-300C-3
Brand:
Unbranded/Generic
Voltage:
9 V
Type:
Power Adapter
Compatible Brand:
Universal
EAN:
Does not apply